خرید ملک


اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

شرایط دریافت پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملکاز چه قرار است؟

مزایای دریافت پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملکچیست؟

با اخذ پاسپورت ترکیه به چند کشور دنیا میتوان بدون ویزا سفر کرد؟

ارزش و اعتبار پاسپورت کشور ترکیه چه مقدار است؟

در ادامه متن با سایت ما همراه باشید تا پاسخ سوال های خودتون رو دریافت نمایید.

دریافت پاسپورت کشور ترکیه با خرید ملک در سالیان اخیر، متقاضیان بسیاری پیدا کرده است که در واقع این افراد جهت اخذ پاسپورت این کشور، به خرید خانه و ملک در این کشور اقدام میکنند. جالب است این نکته را بدانید که ارزش و اعتبار پاسپورت کشور ترکیه در میان کشور های منطقه بسیار بالاست و متقاضیانی که موفق به دریافت پاسپورت با خرید خانه از این کشور شوند، قادر هستند بدون نیاز به اخذ ویزا و مجوز به بیشتر از 115 کشور در دنیا سفر کنند.

اخذ پاسپورت ترکیه شرایط ویژه خود را داراست؛ ولی دولت این کشور اوراسیایی، در جهت جذب سرمایه های خارجی، برنامه های بسیار فکر شده و مناسبی را انجام داده است، که یکی از این برنامه های مناسب، اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک قلمداد می شود. در ادامه این متن با سایت ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه و همینطور اخذ پاسپورت کشور ترکیه با خرید املاک و مستغلات را دارند، را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. پس با ما همراه باشید.


شرایط اخذ پاسپورت کشور ترکیه با خرید املاک

افراد خارجی که خواهان اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک هستند، میتوانند با داشتن 250 هزار دلار تحت عنوان سرمایه، در کشور ترکیه اقدام به خرید املاک و مستغلات نمایند. در مقابل این میزان سرمایه ای که این افراد به کشور ترکیه وارد میکنند، دولت این کشور پاسپورت رسمی کشور ترکیه را با این افراد اعطا میکند.

پس از مصوب شدن این قانون از طرق دولت ترکیه، شرایط اخذ پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملک بسیار ساده تر شد؛ زیرا در قوانین قبلی این کشور، تنها افرادی قادر بودند که برای اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک اقدام کنند که حداقل مبلغی معادل 1 میلیون دلار سرمایه به همراه خود به این کشور میبردند. مصوب شدن این قانون جدید بسیار به جذب سرمایه های خارجی توسط دولت ترکیه کمک کرد و این نکته نیز لازم به ذکر است که متقاضیان خارجی قادر هستند که پس از امضا کردن قرارداد های مربوطه و همینطور پرداخت هزینه های مصوب، به سرعت جهت اخذ پاسپورت ترکیه اقدام نمایند.

نکته بسیار مهم : خریداران املاک و مستغلات و همینطور سرمایه گذاران محترم، پس از خرید ملک در ترکیه، به مدت 3 سال قادر به فروش آن نمی باشند و این قانونی است که توسط وزارت حفاظت از محیط زیست و همینطور شهرسازی کشور ترکیه مصوب شده است و همه افراد ملزم به رعایت آن میباشند. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که دریافت شهروندی ترکیه با گذشت 3 سال از تاریخ خرید املاک و یا خانه در این کشور امکان پذیر میباشد. البته شایان ذکر است که افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه و یا اخذ شهروندی و اقامت دائم در ترکیه هستند میتوانند از طریق اموری مانند: تاسیس شرکت، استخدام نیروی کاری، خرید اوراق بهادار دولتی این کشور و همینطور کارآفرینی در ترکیه برای دریافت پاسپورت کشور ترکیه تلاش کنند.

مزایای اخذ پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملک

دریافت پاسپورت کشور ترکیه با خرید ملک به دریافت کارت ملی ترکیه ای منجر خواهد شد و متقاضیان و سرمایه گذاران محترم همچنین اعضای خانواده سرمایه گذاران قادر هستند که از تمامی خدمات درمانی، تحصیل و آموزشی، پزشکی و ... بهره مند گردند.

شایان ذکر است که افراد پس از به اتمام رساندن دوره کاری خود، قادر هستند از بیمه بازنشستگی استفاده نمایند و نکته بسیار مهم دیگر این است که بزودی دارندگان پاسپورت ترکیه قادر هستند بدون نیاز به اخذ ویزا، به تمامی کشور های حوزه شنگن سفر کنند و این بسیار نکته مهم و فوق العاده ای محسوب میشود. این نکته رو نیز به خاطر داشته باشید که مهاجران خارجی و متقاضیان دریافت پاسپورت ترکیه، میتوانند بدون هیچ گونه محدودیت و مشکلی در این کشور اوراسیایی زندگی کنند.

نکته دیگر این است که پاسپورت کشور ترکیه حداقل تا 10 سال اعتبار دارد و تمامی متقاضیان قادر هستند پیش از تمام شدن اعتبار آن نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.

مراحل خرید خانه و اخذ پاسپورت کشور ترکیه از این طریق

در انتهای مطلب باید عرض کنیم که امر خرید ملک در ترکیه شامل شرایط و مراحلی خاص است که سرمایه گذاران و متقاضیان باید این موارد را مد نظر داشته باشند.

 این امر شامل موارد زیر میباشد:

  • جست و جو برای یافتن خانه مورد نظر جهت خرید (متناسب با بودجه و سرمایه)
  • امضای قرارداد با توجه به قوانین و امضای جزئیات قرارداد و قوانین موجود در ترکیه
  • ترجمه مدرک ها جهت دریافت پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید ملک
  • ثبت قرارداد و خرید رسمی ملک یا خانه از فروشنده
  • پرداخت مالیات بر مسکن ( 3 درصد ) و افتتاح یک حساب بانکی معتبر و فعال در ترکیه
  • در انتهای امر "دریافت پاسپورت کشور ترکیه"
Open chat
سلام می تونم کمکتون کنم؟
Powered by