مشاوره اقامتی در ترکیه


مشاوره اقامتی در ترکیهدر ابتدای امر میتوان اینگونه عنوان کرد که کشور ترکیه برای اقامت دادن به اتباع خارجی شرایطی به مراتب ساده تر از پیش در دستور کار خود قرار داده و همین امر موجب ترغیب بسیاری از افراد شده که به هر روشی شده انواع اقامت در این کشور اروپایی را کسب کنند؛ در حال حاضر اقامت های زیر خواهان و متقاضی بسیاری دارند. در حال حاضر در کشور ترکیه 6 نوع اقامت وجود دارد که در زیر برای شما آورده شده است با توجه به شرایط و اهداف شما از ماندن در ترکیه متفاوت خواهد بود. این 6 مورد به ترتیب زیر است:
• اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه
• اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه
• اقامت موقت توریستی ترکیه
• اقامت خانوادگی
• اقامت تحصیلی و دانشجویی ترکیه
• اقامت دائم ترکیه
شما عزیزان قادر هستید هر گونه سوالی در هر کدام از این انواع اقامت ها برایتان پیش آمد با مشاورین متخصص و با تجربه ما تماس بگیرید تا به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان شما عزیزان را راهنمایی اصولی کرده و یاری دهنده شما در امر اخد اقامت در ترکیه باشند.
در ارتباط با امر اخذ اقامت شما عزیزان به مدارک، شرایط و پرداخت هزینه های خاص و اطلاع از قوانین روز کشور ترکیه نیاز دارید که پیگیری و اطلاع کامل و دقیق تمام این امور برای شما امکان پذیر نیست و امکان دارد مثلا با فراموش کردن یک مدرک کوچک شما در این کشور برای اخذ انواع اقامت، دچار مشکل شوید و قادر به اخذ اقامت در این کشور اروپایی نشوید و یا امکان دارد از ریز قوانین و تبصره ها و بند های قوانین این کشور مطلع نباشید و متحمل پرداخت هزینه های غیر واقعی و یا غیر لازم شوید، از این رو به شما عزیزان توصیه اکید میکنیم که با مشاورین کارکشته و متخصص و دانا به قوانین اقامتی تماس گرفته تا از تمامی موارد و اطلاعاتی که باید در خصوص اخذ اقامت مد نظر تان بدانید، مطلعتان کنند.


شرایط اخذ اقامت در کشور ترکیه


طبق قوانین موجود در مورد اتباع خارجی و حفاظت بین امللی این کشور، اشخاصی که بنا دارند در این کشور بیشتر از زمان معافیت ویزا که همان 90 روز در نظر گرفته شده است بمانند، ملزم به اخذ اقامت ترکیه می باشند. جالب است بدانید که در زبان ترکی استانبولی به اقامت “اُتورما ایزنی” (Oturma İzni) و یا “ایکامت ایزنی” (İkamet İzni) می گویند که این امر توسط اداره مهاجرت کشور ترکیه در هر استان آن صادر میگردد. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که انواع اقامت بصورت کلی 3 نوع دارد که به شرح زیر است:
• درخواست اخذ اقامت برای بار نخست • درخواست تمدید اقامت • درخواست تبدیل اقامت کنونی به نوعی دیگر از اقامت در ترکیه
این نکته نیز حائز اهمیت است که اخذ اقامت ترکیه باید در زمان حضور شما در ترکیه باشد و حضور فیزیکی شما در تمامی مراحل الزامی است و فرآیند اقدام و پیگیری آن بصورت آنلاین از طریق سایت اداره مهاجرت این کشور صورت می گیرد.
همان طوری که پیش تر هم گفتیم یک از خدمات و سرویس های این سایت و بصورت کلی مجموعه ما، ارائه سرویس های ویژه در خصوص اخذ اقامت در کشور ترکیه به شمار می آید و این امر با حضور خود متقاضی و پیگیری وی و با راهنمایی های دقیق تیم ما امکان پذیر میباشد.
در این راستا باید عنوان داشت که مشاوره اقامتی می تواند شما را از سردرگمی های احتمالی و یا عدم اطلاع شما از قوانین و شرایط و مدارک مورد نیاز در ترکیه، رها کند و همین طور احتمال رد شدن درخواست اقامت شما در این کشور اروپایی بسیار کاهش یابد، در حقیقت تیم ما تلاش دارد تا در کم ترین زمان ممکن و با بهترین انتخاب و کمینه کردن هزینه ها و مسیر دریافت اقامت، به شما عزیزان کمک کند تا سریع ترین و بهترین راه را با کمترین هزینه و با دانایی و اطلاع کامل پشت سر گذاشته و موفق به اخذ اقامت مورد نظر خود در ترکیه گردید. بنابراین برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

نکته دیگری که باید به شما عزیزان در راه اخذ اقامت ترکیه متذکر شویم این است که مدارک، شرایط و بصورت کلی قوانین و الزامات و زمان مورد نیاز و بسیاری از موارد دیگر در انواع اقامت های ذکر شده متفاوت است و شما به تنهایی و بدون مشاور اقامتی، قادر نخواهی بود که تمامی مسائل اخذ اقامت را بررسی و در بهترین زمان و با کمترین هزینه و در بهترین راه برای اخذ اقامت ترکیه اقدام نمایید. اینجاست که نقش یک مشاوره اقامتی مناسب در کنار اطلاع و تحقیق خودمان بسیار میتواند راهگشا باشد. پس زمان را از دست نداده و با مشاورین با تجربه ما در این زمینه تماس حاصل کنید تا از نگرانی ها و سردرگمی های شما در راه اخذ اقامت بکاهیم.
Open chat
سلام می تونم کمکتون کنم؟
Powered by