مشاوره تحصیلی در ترکیه

در ابتدا باید گفت که تحصیل در کشور ترکیه به دلایلی که خدمت شما عرض میکنیم بسیار پر طرفدار و محبوب است و خواهان بسیاری بخصوص در ایرانی ها دارد. دلایلی که افراد کشور ترکیه را برای تحصیل انتخاب میکنند به شرح زیر است:

 • تنوع و اشتراکات فرهنگی دو کشور
 • شهریه بسیار مناسب و میتوان گفت اندک
 • همسایگی با ایران
 • بورسیه و فاند های تحصیلی متنوع
 • امکان تحصیل رایگان در این کشور
 • امکان شرکت در آزمون ها ورودی این کشور در ایران
 • ارزش و اعتبار بالا در سطح بین الملل
 • ارتباط مراکز تحصیلی ترکیه با مراکز علمی و دانشگاهی معتبر اروپا و آمریکا

لازم به ذکر است که کشور ترکیه همسایه غربی کشور ایران است که در واقع کشوری اروپایی محسوب می شود و دارای دانشگاه هایی با اعتبار بالای علمی و همینطور مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران می باشد و همیشه مورد توجه و علاقه دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از ایران بوده است و مهم تر از آن اینکه امکان تحصیل بصورت رایگان در ترکیه و حتی برای رشته هایی همانند پزشکی و ... نیز فراهم است.

نکته جالب توجه این جاست که در امر تحصیل در کشور ترکیه داشتن یک مشاور تحصیلی خوب بسیار لازم و ضروری است و حتما پیشنهاد میشود که از این امکان استفاده کنید تا بصورت دقیق مطلع باشید که چه زمانی و با چه مدارکی و با چه میزان هزینه ای، کجا باید باشید تا مسیر تحصیلی شما در هر مقطعی که هستید هموار شود و هزینه ای بیشتر از آن چیزی که باید بپردازید از شما نگیرند و یا خدایی نکرده مسیر ثبت نام شما در این کشور دچار مشکلی نشود. از این رو حتما شما عزیزان پیش از هر تصمیمی با تیم مشاوره دهنده و متخصص ما تماس گرفته و یا بصورت حضوری تشریف بیارید تا از ریز ترین تا بارز ترین ویژگی ها و اطلاعاتی که باید در خصوص تحصیل در ترکیه بدانید، شما را آگاه سازیم و با کمترین هزینه ممکن و کامل ترین فایل مدارک لازم و در کوتاه ترین زمان با بهترین امکانات شما را جهت تحصیل راهی این کشور اروپایی کنیم.

افراد جهت تحصیل در ترکیه 3 گزینه پیش رو دارند:

 • مدارس دولتی کشور ترکیه
 • مدارس خصوصی کشور ترکیه
 • مدارس بین المللی کشور ترکیه

لازم به ذکر است که جهت دریافت انواع بورسیه دانشگاهی این کشور شما میبایست معدل 70 درصد یا همان 14 به بالا و برای رشته های پزشکی میبایست معدل بالای 90 یا همان 18 داشته باشید و شرایط سنی و مقطع تحصیلی شما هم در این امر موثر است. ثبت نام بورسیه کشور ترکیه اینترنتی بوده و اغلب از طریق این سایت صورت میپذیرد.باز هم عرض میکنیم که جهت اخذ ویزای تحصیلی ترکیه، ترجمه ریز نمرات دانش آموز یا دانشجو، انتخاب دانشگاه مناسب جهت تحصیل، اطلاع از ظرفیت کلی دانشگاه ها، اطلاع از تعداد پذیرش دانشجوی خارجی (یاوانجی) توسط دانشگاه، اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام در انواع مقاطع اعم از دبستان، راهنمایی، دبیرستان و همینطور دانشگاه و ... میبایست با یک تیم مشاوره ای متخصص با متد های اصولی و بروز صحبت کرده و مشاوره بگیرید تا دچار هیچ گونه ضرری چه از لحاظ هزینه ای و چه از لحاظ مالی نشوید؛ که شرکت ما این کار را برای شما عزیزان راحت کرده است و با کمترین هزینه و بهترین سرویس دهی در این زمینه ممتاز به حساب می آید.

به عنوان مثال شما برای ثبت نام در مقاطع؛ دبستان، راهنمایی و دبیرستان نیاز خواهید داشت که مدارکی که در ایران اخذ کردید را ترجمه نمایید و به آنها ارائه دهید؛ حال نکته اینجاست که افرادی سودجو و یا غیر مطلع از کم بودن اطلاعات مردم در این زمینه سو استفاده کرده و هزینه هایی بیشتر از آن چیزی که نیاز میباشد را از شما عزیزان دریافت میکنند، این در حالی است که شما عزیزان برای ترجمه مدارک و ریز نمرات تحصیلی بسته به مقطع تحصیلتان و اغلب به ترجمه 2 سال آخر آن نیاز خواهید داشت؛ مثلا شخصی که در ایران در مقطع تحصیلی دبیرستان و سال 11 ام میباشد میبایست مدارک و ریز نمرات مربوط به دو سال پایانی تحصیل خود را که در مثال ما همان سال 9 ام و 10 ام میباشد ترجمه کرده و همراه خود داشته باشد.

ما به عنوان تیم مشاوره ای که سال هاست در این زمینه فعال هستیم، بار ها و بار ها شاهد اینگونه کمبود اطلاعات از جانب مردم بوده ایم و بر آن شدیم تا در زمینه مشاوره تحصیلی در ترکیه نیز اقدام کنیم و ذره ای از مشکلات شما در این زمینه کم کنیم. پس حتما پیشنهاد میکنیم که با ما ارتباط برقرار کنید و در این جهت از مشاوره افراد خبره، متخصص و با تجربه ما در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه استفاده های لازم را ببرید تا بدون کوچکترین مشکلی و با کمترین میزان هزینه و نازل ترین زمان تمامی اعمال مربوط به تحصیل در ترکیه را برای شما بازگو و از شرایط آن شما را آگاه سازیم.

Open chat
سلام می تونم کمکتون کنم؟
Powered by