مشاوره حقوقی در ترکیه


مشاوره حقوقی در ترکیهدر ابتدای امر باید عنوان کرد که ثبت شرکت در ترکیه، اطلاع از جدید ترین قوانین حال حاضر کشور ترکیه در موارد مختلف حقوقی، دریافت شهروندی و پاسپورت این کشور و یا هرگونه سرمایه گذاری و خرید هر گونه دارایی اعم از زمین ، خانه ، هتل ، ماشین و ... توسط مردم عادی کار ساده ای نیست و احتیاج به تجربه و تخصص و دانش بروز در دو کشور ایران و ترکیه دارد. این امر، موضوعی نیست که بخواهید آنرا به هر دلال و یا واسطی در این کشور و یا ایران بسپارید و باید حتما در خصوص تجربه، اعتبار و اطلاعات این تیم یاری دهنده اطمینان حاصل کنید. تیم مشاوره های حقوقی ما در ترکیه بهرین تیم و مشاوره دهنده در این زمینه به حساب می آیند و سالیانه مشکل و مسائل حقوقی تعداد زیادی از متقاضیان را مرتفع میکنند و به بهترین شکل ممکن به آنها کمک خواهند کرد، از این جهت به شما پیشنهاد میشود که پیش از اقدام به هر گونه تصمیمی در خصوص مسائل حقوقی و خرید و فروش در کشور ترکیه با تیم مشاوران حقوقی ما تماس گرفته تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کرده و در جهت انتخاب بهترین مورد و بهترین روش، شما را در این کشور یاری دهند تا کوچکترین مشکلی حقوقی در این کشور شما را آزار ندهد.

مزایای داشتن مشاوره حقوقی در ترکیهداشتن مشاورین حقوقی در کشور ترکیه در مواردی همچون؛ اطلاع از بدهی زمین، خانه و ... بدهی های مالیاتی آنها در صورت وجود و بصورت کلی اطلاع از شرایط کلی حقوقی املاک و مستغلات، اطلاع از حق رهن و اجاره و قیمت های مناطق مختلف ترکیه به شکل بروز، اطلاع از قانون گذاری ها و روند مسائل اجرایی و حقوقی، اطلاع از شرایط کلی دریافت اقامت موقت، دائم، شهروندی و ... به همراه مدارکی که شما در این راستا به آنها احتیاج دارید، شرایط کلی ثبت شرکت در این کشور، ثبت قرارداد در خصوص خرید ملک و ... ، ثبت قرارداد رزور و پرداخت سپرده و ... به شما کمک خواهد کرد. بنابراین نکته ای که در خصوص انواع مسائل حقوقی وجود دارد اینجاست که این مسائل تا حدودی پیچیده می باشد و همانطور که پیش تر گفتیم نیاز به تجربه، تخصص و دانش در انواع مسائل و پروژه های حقوقی دارد. از این رو حتما به شما پیشنهاد میشود که از مشاوره های حقوقی شرکت ما استفاده کرده و در جهت راحتی و اطمینان از انجام انواع امور در ترکیه قدم بردارید و از تیم مشاوره ای متخصص ما بهره بگیرید تا دچار ضرر های هنگفت و یا مشکلاتی از طرف نا آگاهی خودتان در این زمینه تخصصی نشوید.
همان طور که پیش تر هم گفتیم بعضی مسائل نیاز به تخصص و تجربه و این که تحصیلاتی در آن زمینه داشته باشید، دارند و نمیتوان بصورت انفراری هر شخصی به احقاق حق خود اقدام کند و اگر این کار را انجام دهد، احتمال اینکه نتیجه لازم را کسب کند بسیار اندک است؛ مسائلی که در این زمره قرار میگیرند مانند، کلاهبرداری و شرایط اثبات و یا عدم اثبات آن توسط نفر مقابل، مسائل مربوط به حضانت فرزند، مسائل مربوط به ضرب و شتم، خیانت در امانت، تمامی امور کیفری، چک کیفری، چک حقوقی، مسائل مربوط به انحصار وراثت، مسائل مرتبط با امر ازدواج و یا طلاق، مسائل حقوقی مثل الزام تنظیم سند ملک و یا خودرو، وصول مطالبات سفته و چک و رسید های عادی، تنظیم هرگونه قراردادی در هر زمینه ای، توهین و افترا، مسائلی مثل تصرف عدوانی، مسائل مربوط به قاچاق کالا و ارز، سرقت و قتل و بسیاری دیگر از مسائل حقوقی که جامعه بصورت روزانه با آن در ارتباط است.
نکته مهم اینجاست که پیگیری اینگونه مسائل در کشور خودمان ایران هم برای یک فرد عادی بسیار سخت و یا غیر ممکن است، چه بسا اینکه بخواهید در کشور دیگری درگیر این گونه مسائل باشید که دیگر نیاز به یک مشاور حقوقی کار کشته و مناسب و متخصص برای نتیجه گیری حداکثری شما عزیزان 100 درصد احساس میشود.
امور حقوقی و مشاوره ای حتی شاید برای دوستانی که بصورت حرفه ای در ایران مشغول به آن هستم هم نیز در کشور ترکیه کار بسیار سختی تلقی شود، بخاطر اینکه با وجود نزدیکی قوانین و فرهنگ کشور ترکیه به کشور ما، بسیاری از قوانین و تبصره ها و ... در کشور ترکیه با کشور ایران متفاوت است و نمی توان این کار را به افراد نا کارآمد بسپاریم، چه بسا پرونده ای که به این افراد میسپاریم برای ما از لحاظ مالی، جایگاهی و ... حائز اهمیت باشد و این جاست که لزوم وجود یک وکیل دانا به قوانین کشور ایران و ترکیه در کنار ما بسیار احساس خواهد شد. از همین رو به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا به بهترین شکل شما را در مسیر مسائل حقوق مد نظرتان همراهی و یاری دهند.

Open chat
سلام می تونم کمکتون کنم؟
Powered by